Program CMMS kartoteki lokalizacji obiektów

Kartoteki lokalizacji obiektów

Menu KARTOTEKI/LOKALIZACJA OBIEKTÓW wyświetla rejestr wszystkich obiektów wraz z ich lokalizacjami.


Polecenie DOPISZ

lok_obiekty_dopisz

Polecenie DOPISZ wyświetla okno dopisania kartoteki lokalizacji obiektu. Okno dopisania kartoteki zawiera jedną zakładkę: Dane ewidencyjne. Wymagane pola przy dopisaniu kartoteki : LOKALIZACJA. Etykiety pól wymagalnych oznaczone są pogrubioną czcionką. W przypadku braku podania pola wymagalnego zostanie wyświetlony komunikat – “Wypełnij wymagane pola“. Kartoteka jest zapisywana przez potwierdzenie polecenia ZAPISZ. Polecenie ANULUJ zamyka formularz.


Polecenie EDYCJA

Polecenie wyświetla formularz edycji kartoteki. Układ formularza i jego pola są takie same jak w formularzu dopisania. Gdy nie zostanie wybrany żaden wiersz zostanie wyświetlony komunikat – „Proszę zaznaczyć wiersz tabeli”.. Wprowadzone zmiany zapisywane są przez potwierdzenie polecenia ZAPISZ. Polecenie ANULUJ zamyka formularz bez zapisu danych.

Program CMMS kartoteki lokalizacji obiektów

Program dla narzędziowni

UTRZYMANIE RUCHU MASZYN I URZĄDZEŃ

Jeżeli aplikacje działają zbyt wolno z powodu gromadzenia coraz większej ilości danych to należy podjąć wysiłki optymalizacji baz danych w celu zwiększenia wydajności. SoftwareStudio przedstawia program cmms kartoteki lokalizacji obiektów . Program w narzędziowni pozwala w przedsiębiorstwie do monitorowania wszelkiego rodzaju transakcji o charakterze wypożyczania narzędzi pracy. Firma SoftwareStudio stworzyła oprogramowanie, dzięki któremu wszystkie używane w danym momencie narzędzia są przypisane do danego pracownika (informacja jest zawsze uzupełniona o datę zwrotu narzędzia do narzędziowni). Możliwe jest także wypożyczanie narzędzi, urządzeń i maszyn innym firmom, albo oddziałom danego przedsiębiorstwa.

Sprawdź najlepszy webowy program dla narzędziowni od SoftwareStudio!

W praktyce hosting aplikacji biznesowych to nic innego jak outsourcing elementów systemu informatycznego firmy. Microsoft SQL Server jest to główny produkt bazodanowy firmy Microsoft. Ponieważ charakteryzuje się tym, iż jako język zapytań używany jest przede wszystkim Transact-SQL.

Webowy program wypożyczanie narzędzi

Pozwala program cmms kartoteki lokalizacji obiektów na podniesienie wydajności systemu, jak również zwiększenie jego stabilności i bezpieczeństwa, jest również jednym z podstawowych warunków rozpraszania i skalowalności systemów. Programu w narzędziowni pozwala w przedsiębiorstwie na monitorowaniu wszelkiego rodzaju transakcji o charakterze wypożyczania narzędzi pracy. Program TCS.net informuje natychmiast o stanie wypożyczalni oraz o pracownikach korzystających z danego narzędzia lub urządzenia. Zastosowanie programu w magazynie narzędzi/narzędziowni umożliwia w pełni wykorzystać posiadane zasoby.

Tymczasem obsługujący posiada informacje o aktualnym stanie i planowanych terminach zwrotu. Dzięki zastosowaniu wspomagania programem sprawniej funkcjonuje wypożyczalnia i racjonalnie wykorzystywane są posiadane zasoby, łatwiej i precyzyjniej można planować zakup nowych urządzeń.

Z dumą oferujemy rozwiązania o unikalnych możliwościach. Pomagamy firmom w Polsce sprostać wyzwaniom stawianym każdego dnia. Pozwala program cmms kartoteki lokalizacji obiektów na podniesienie wydajności systemu, jak również zwiększenie jego stabilności i bezpieczeństwa, jest również jednym z podstawowych warunków rozpraszania i skalowalności systemów.

Zdrowie i bezpieczeństwo dzięki oprogramowaniu

System zarządzania w narzędziowni

Platforma ASP.net oferuje serwerom internetowym nowy sposób udostępniania funkcji dowolnym klientom o nazwie “.Net Web Services”. Zgodnie z globalnymi, krajowymi, stanowymi lub lokalnymi przepisami, CMMS może poprawić bezpieczeństwo. Ale także zadba o zdrowie i kwestie środowiskowe. Kiedy aktywa są odpowiednio utrzymywane i terminowo, jest mniej prawdopodobne, że wystąpi awaria. Awaria, która zagraża pracownikom. Otrzymuj raporty o incydentach, usterkach, historiach działań naprawczych i zarządzaniu zmianami procesów.

Elastyczność platformy StudioSystem zapewnia elastyczność i możliwość personalizacji. Sprawdź więc rozwiązanie program cmms kartoteki lokalizacji obiektów dla firm. Aplikacja przeglądarkowa program cmms kartoteki lokalizacji obiektów musi być tak samo szybka i funkcjonalna, jak tradycyjne oprogramowanie Windows.

Narzędzia RFID

Aplikacja internetowa do wypożyczalni

Przeglądarkowe aplikacje program cmms kartoteki lokalizacji obiektów stają się dla użytkowników realnymi zamiennikami dla niektórych biznesowych aplikacji desktopowych. Oznakowanie narzędzi za pomocą chipów lub etykiet zbliżeniowych RFID. Oznakowanie dla narzędzi do pracy w ciężkich warunkach. Są znacznie bardziej wytrzymałe niż tradycyjne kody kreskowe. Etykiety RFID UHF dalekiego zasięgu są najtańszym i bardzo dobrym sposobem znakowania przedmiotów w systemach zbliżeniowych RFID. Pozwalają na szybkie, ale przede wszystkim precyzyjne znakowanie towarów, asortymentu oraz urządzeń. Z roku na rok decyduje się na nie coraz więcej firm, ponieważ jest to niezwykle wygodna metoda.

Przywracanie danych w trybie on-line. W SQL Server administratorzy baz danych mogą przywracać kopie zapasowe w trakcie działania instancji serwera SQL. Funkcja przywracania danych w trybie on-line zwiększa dostępność serwera SQL Server. Ponieważ niedostępne są tylko te dane, które są przywracane pozostała część bazy danych jest nadal dostępna. Licencja SaaS program cmms kartoteki lokalizacji obiektów w chmurze. W ramach licencji SaaS program cmms kartoteki lokalizacji obiektów SoftwareStudio oferuje korzystanie z aplikacji zainstalowanych w chmurze (cloud) serwerów internetowych zlokalizowanych w nowoczesnym Data Center.

Aplikacja do zarządzania narzędziami

Raporty i zestawienia dla narzędziowni

Niemniej jednak warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach, o których nie wszyscy pamiętają. Narzędziownia to magazyn narzędziowy. Mając to na uwadze narzędziownia to miejsce na przechowywanie i wypożyczanie narzędzi. Natomiast wraz ze wzrostem ilości narzędzi na stanie magazynu narzędzi pojawia się problem, jak tym zarządzać i kontrolować. Pomoc w tym zakresie przynieść może specjalistyczny program komputerowy dedykowany do obsługi narzędziowni.

StudioSystem oferuje oprogramowanie narzędziowni, czyli rozwiązanie do prowadzenia gospodarki magazynowej narzędzi, maszyn i urządzeń z uwzględnieniem ewidencji wypożyczanych narzędzi. Wypożyczać można zarówno narzędzia pracownikom (wyposażenie pracowników w narzędzia pracy). Oferowany program do zarządzania narzędziami to pierwsze w Polsce rozwiązania www.

Treść stron się nie zmienia, nie ma potrzeb pobierania danych wejściowych, algorytmów itp. Usługi Data Transformation Services, DTS teraz SQL Server Integration Services to kompletna przebudowa architektury i narzędzi. DTS zapewnia programistom i administratorom baz danych zwiększoną elastyczność i łatwość administrowania.

Programy CMMS

Narzędziownia online

Role użytkowników – grupy funkcjonalne grupie osób, (albo jednej osobie) można przypisać zestaw praw odstępu do określoncyh zasobów, tworząc w ten sposób zespół osób pełniących takie same role w systemie. program cmms kartoteki lokalizacji obiektów . Za pomocą programu Magazyn Narzędzi wspierane są działania związane ze sprawdzaniem narzędzi pomiarowych; pomiary wymiarów wewnętrznych i zewnętrznych; pomiary pośrednie, błędy pomiarów pośrednich. Dokładna weryfikacja wszystkich narzędzi oraz urządzeń pozwala na zwiększenie wydajności pracy firm, a ponadto umożliwia zachowanie porządku w narzędziowni. Dostarcza również wszystkich niezbędnych informacji na temat stanu narzędzi.

SoftwareStudio pierwsze w Polsce zaproponowało rozwiązanie typu narzędziownia online, czyli zdalny dostęp do systemu przez przeglądarkę Internetową.

Sieć www, zaczęła swoja karierę, jako rozwiązanie do prezentowania statycznych raportów, wyników badań prac naukowych z fizyki. Pomagamy kierownictwu firm zorganizować odpowiednie struktury zarządzania, ocenić efektywność i skuteczność procesów zarządzania. Ale również zaprojektować i wdrożyć odpowiednie mechanizmy zarządzania ryzykiem.

CMMS online program cmms kartoteki lokalizacji obiektów

Gospodarka narzędziowa

program cmms kartoteki lokalizacji obiektów – jak to działa? Oprogramowanie StudioSystem oferuje rozwiązanie do prowadzenia gospodarki narzędziowej – magazyn narzędzi, maszyn i urządzeń z uwzględnieniem ewidencji wypożyczeń. Wypożyczać można zarówno narzędzia pracownikom (wyposażenie pracowników w narzędzia pracy) jak i zewnętrznym kontrahentom. Niezbędne do działania jest oprogramowanie do firmy, które skontroluje prawidłowe stany magazynowe. Rozliczy pracowników z zużycia materiałów i zadba o terminy przeglądów technicznych.

Przez ostatnich kilka lat organizacje interesowały się technologią wirtualizacji program cmms kartoteki lokalizacji obiektów. Nie ma w tym nic dziwnego. Wirtualizacja bowiem nie tylko sprzyja elastyczności, ale wpływa także na znaczące obniżenie kosztów. Programiści piszący aplikacje w latach 90tych, a w szczególności aplikację DOSowe, generalnie nie stosowali żadnych funkcji zabezpieczających.

Program CMMS

Program narzędzia

Przeglądarka internetowa jest interaktywnym klientem aplikacji webowej (program cmms kartoteki lokalizacji obiektów). Dane o narzędziach przypisywane są do kartoteki narzędziowej. Wypożyczania narzędzi odbywa się bezpośrednio pracownikom/wykonawcom. Programy oferowane przez SoftwareStudio Sp. z o.o. wykorzystują technologie i rozwiązania Microsoft, dlatego powinny być spełnione wymagania i zalecenia podawane przez firmę Microsoft dla aplikacji IIS Server + SQL Server. Aplikacje działające w technologii ASP.net firmy SoftwareStudio opierają się w dużej mierze o rozwiązania firmy Microsoft, co nie tylko daje pewność i stabilność stosowanych rozwiązań ale również pewien uniwersalizm w stosowanych technologiach.

Gdy komputer znajduje się w pomieszczeniu zamykanym na klucz to jego dane są stosunkowo bezpieczne. Ma to miejsce dla komputerów odłączonych od globalnej sieci. Poznaj Program magazynowy , aby się dowiedzieć więcej! Szkolenie, to bardzo ważny etap w procesie wdrożenia oprogramowania.

CMMS online program cmms kartoteki lokalizacji obiektów

Ewidencja sprzętu budowlanego

VMware radykalnie przekształca sektor IT w oparciu o technologie, dzięki którym firmy są bardziej prężne, wydajne i rentowne. Firma VMware, która jest pionierem w dziedzinie wirtualizacji i automatyzacji na podstawie reguł, upraszcza złożoność infrastruktury IT całego centrum danych.

Program CMMS kartoteki lokalizacji obiektów ewidencja sprzętu budowlanego

Koszty posiadania rozwiązań IT są na tyle istotne, że nawet duże organizacje korzystają z usług specjalizowanych dostawców całościowo odpowiadających za funkcjonowanie konkretnych, krytycznych dla biznesu usług program cmms kartoteki lokalizacji obiektów. Program przeznaczony do ewidencji sprzętu, narzędzi i materiałów eksploatacyjnych pozwala także na wypożyczenia narzędzi i urządzeń. Może się to odbywać zarówno wewnątrz (wypożyczenia pracownicze), jak i na zewnątrz (wypożyczenia do innych oddziałów i firm). Aplikacja TCS zawsze wyświetla aktualne informacje na temat tego, gdzie znajdują się narzędzia oraz urządzenia.

Jeżeli potrzebujesz prowadzić ewidencjonowanie sprzętu budowlanego online to wybierz TCS.net. Pierwszą aplikację Android dla narzędziowni w Polsce!

Specjalista ds. Koordynacji załadunku/przeładunku z działu zaopatrzenia przegląda całą dokumentacje przewozu. Czy yard management software można używać na smartfonach?. Dlaczego yard management software? Yard management software, czyli Specjalista ds. Koordynacji załadunku/przeładunku z działu zaopatrzenia przegląda całą dokumentacje przewozu. Dlaczego powinienem poznać Program magazynowy i wykorzystać w mojej narzędziowni? Z pewnością zgodzimy się, że celem nie jest posiadanie systemu informatycznego, a korzyści z tego wynikające.

cmms systems program cmms kartoteki lokalizacji obiektów

Drukarka RFID

Jeżeli przedstawione przez użytkownika referencje zostaną przez serwer aplikacji uznane. Serwer wie z kim ma do czynienia i jakie zasoby może udostępnić temu użytkownikowi. Wówczas aplikacja może wyświetlić odpowiednią stronę z zakresem uprawnień. Drukarka RFID jednocześnie zadrukuje etykietę samoprzylepną oraz odczyta lub zapisze bank pamięci EPC umieszczony w chipie RFID. Drukarka etykiet RFID przeznaczona do drukowania kodów kreskowych wyposażona jest w koder RFID UHF dalekiego zasięgu. Umożliwia natychmiastowe drukowanie i szybkie oznaczanie narzędzi, urządzeń, czy też innych przedmiotów, które wymagają identyfikacji. Występują w różnych rozmiarach i kolorach.

Jest niezwykle wygodnym urządzeniem służącym do wydruku etykiet magazynowych, kodów kreskowych. Jest przydatny zarówno w magazynach, jak i centrach logistycznych, czy też firmach produkcyjnych.

Prowadzimy pełne wsparcie implementacyjne, serwisowe oraz rozwojowe systemów program cmms kartoteki lokalizacji obiektów. Przeglądarka internetowa jest interaktywnym klientem aplikacji webowej (program cmms kartoteki lokalizacji obiektów).

Planowanie zapasów w magazynie narzędzi

Co kryje się pod hasłem uwierzytelnienia w rozwiązaniu program cmms kartoteki lokalizacji obiektów? Dlaczego warto wdrożyć program cmms kartoteki lokalizacji obiektów w swojej narzędziowni. Określ, czego potrzebujesz i ile według wykorzystanych zasobów i części. Na przykład niektóre rodzaje narzędzi do usuwania filtrów oleju, takie jak paski, klucze obrotowe i szczypce, mogą pasować do wielu rozmiarów filtrów. Podczas gdy klucze filtra oleju typu nasadkowego są bardziej specyficzne dla rozmiarów filtrów i liczby rowków. Mimo to niektóre marki filtrów oleju, mają nakrętki do usuwania za pomocą standardowych narzędzi. Jeśli prowadzisz serwis z kilkoma różnymi rozmiarami filtrów to użycie uniwersalnych kluczy wydaje się rozsądne. Wyższa liczba zapasów może być lepszym sposobem na zaopatrzenie w więcej rodzajów kluczy. Dotyczy to również dowolnych innych narzędzi.

Oferta system YMS. Dla zaawansowanych klientów oferujemy licencje developerską. Pozwala ona na modyfikację kodu źródłowego programu na własne potrzeby. Oferta system YMS Aplikacja Android dla kierowcy Jeżeli wykonawca realizuje projekt w inny sposób niż zakładano należy jak najszybciej reagować. . Pisanie oprogramowania niezbędnego do utrzymania bezpieczeństwa aplikacji internetowych jest coraz trudniejsze.

cmms systems

Magazyn z narzędziami

Serwer spełnia w firmie funkcję centrum bezpiecznego przechowywania danych i najważniejszych dokumentów firmy, stabilizuje sieć, przechowuje i udostępnia aplikacje do pracy. Program umożliwia ewidencję narzędzi określając ich atrybuty oraz definiując ich dowolny podział zarówno ze względu na grupy, lokalizację w magazynie czy przypisanie osobom odpowiedzialnym za ich użytkowanie lub nadzór. Nowoczesne techniki przepływu informacji opierają się na wprowadzaniu i wykorzystaniu systemów automatycznej identyfikacji za pomocą różnych rozwiązań technologicznych np. kodów kreskowych jako nośników informacji.

Kod kreskowy odwzorowuje ściśle określony zestaw znaków, alfanumeryczny dla znaków cyfrowych i literowych. Technikę automatycznej identyfikacji za pomocą kodów kreskowych można wykorzystać do identyfikacji towarów, narzędzi, pracowników, miejsc składowania, opakowań, wyposażenia i środków trwałych. Sam kod kreskowy może być nośnikiem danych identyfikacyjnych lub nośnikiem danych. Program pozwala wdrożyć i wykorzystać do identyfikacji zarówno kody kreskowe, karty magnetyczne jak i identyfikację za pomocą RFID.

Narzędzia zarządzania, czyli SQL Server wprowadza zintegrowany zestaw narzędzi zarządzania oraz zarządzanie interfejsem programowania aplikacji. Aby zapewnić łatwość użytkowania i administrowania oraz wsparcie dla wdrożeń serwerów o dużej skali. Jaki jest biznesowy cel wdrożenia naszych programów?

Poznaj oprogramowanie w narzędziowni

Trend wirtualizacji sprawia, że organizacje IT i dostawcy usług hostingowych muszą proponować klientom rozszerzone zabezpieczenia i możliwość wzajemnej izolacji.

Program CMMS kartoteki lokalizacji obiektów poznaj oprogramowanie w narzędziowni

Pozwala program cmms kartoteki lokalizacji obiektów na podniesienie wydajności systemu, jak również zwiększenie jego stabilności i bezpieczeństwa, jest również jednym z podstawowych warunków rozpraszania i skalowalności systemów. Kogo interesuje program cmms kartoteki lokalizacji obiektów ? StudioSystem oferuje oprogramowanie narzędziowni. Czyli rozwiązanie do prowadzenia gospodarki magazynowej narzędzi, maszyn i urządzeń z uwzględnieniem ewidencji wypożyczeń. Wypożyczać można narzędzia pracownikom (wyposażenie pracowników w narzędzia pracy). Wiele firm wciąż działa według starego schematu. Innymi słowy magazynier prowadzi papierowe kartoteki lub wpisuje wszystkie operacje do Excela. W bardzo małych firmach jest to łatwiejsze. Następnie chcemy podkreślić, że przedsiębiorstwa, które chcą się rozwijać, potrzebują prostego w obsłudze i skutecznego systemu.

Oferowane programy mogą być licencjonowane na różne sposoby. Dostarczamy indywidualne rozwiązania wspierające procesy biznesowe, stawiając nacisk na przygotowanie innowacyjnego produktu o wysokiej jakości.

System utrzymania ruchu program cmms kartoteki lokalizacji obiektów
 • CMMS system

  CMMS system

  System CMMS.net jest systemem eksperckim, którego zadaniem jest pomoc w dostosowaniu zakładu do wymogów dyrektywy maszynowej jak i w żmudnych codziennych działaniach osób dzięki którym produkcja idzie oczekiwanym rytmem.


 • Oprogramowanie CMMS

  Oprogramowanie CMMS firmy Softwarestudio oparte jest o SQL Server. Aplikacja działa online, uruchomisz ją w przeglądarce internetowej.


 • Program do utrzymania ruchu

  Program do utrzymania ruchu firmy SoftwareStudio. Testując różne rozwiązania, doszliśmy do obecnej formy wdrożenia. Uważamy, że inne metody nie są równie efektywne.


 • Systemy utrzymania ruchu

  Systemy utrzymania ruchu firmy SoftwareStudio. Innym ważnym elementem o którym powinieneś pamiętać jest informacja czy Software House działa lokalnie, regionalnie, czy w całej Europie.


 • CMMS program

  CMMS program SoftwareStudio. Jeżeli wykonawca realizuje projekt w inny sposób niż zakładano należy jak najszybciej reagować.


 • Utrzymanie ruchu maszyn

  Utrzymanie ruchu maszyn w zakładzie dzięki aplikacji CMMS. Na rynku jest wiele systemów CMMS w szerokim zakresie cen i możliwości, jednak większość z nich to rozwiązania działające na pojedynczych komputerach z Windows. Cechą charakterystyczną rozwiązań SoftwareStudio jest nowoczesna technologia. Architektura client server, baza MS SQL server, ASP.net pozwalająca na pracę zarówno na komputerze. Aplikacja Windows […]


 • Magazynowe systemy na zamówienie

  Oferujemy magazynowe systemy na zamówienie. Rozważamy wdrożenie rozwiązań typu systemy magazynowe na zamówienie w sytuacji, gdy standardowe dostępne na rynku aplikacje nie zdają egzaminu. Najczęściej nie posiadają odpowiedniej funkcjonalności wymaganej w danej organizacji.